بنام خداوند بخشنده مهربان
اپلیکیشن نصرت طراحی شده تا به تمام کسانی که دنبال فراگیری زبانهای خارجه هستند به راحتی زبان مورد نظر را آموزش بده و مشکلات مکالمه را در سراسر جهان برای فارسی زبانهابرطرف نماید.
آموزش صریح .آسان وروان از ویژه گیهای خاص این مجموعه است و میتوان بدون نیاز به استاد و کلاس درس تنها با روزی 10الی 30دقیقه زبان مورد نظر خود را فرا گرفت.
این اپلیکیشن برروی یک بستر سخت افزار (یک گوشی یا یک کامپیوتر)بعد از فرایند خرید فعالسازی میشود و در صورت عدم تعویض بستر سخت افزاری نامحدود کار میکند(در صورت تغییرات در سخت افزارو عدم اجرای اپلیکیشن مجدد باید خریداری شود)
دوره های آموزشی نصرت براساس نوع زبان از یک الی سه ماه است که کاربر میبایست بصورت پیوسته و متوالی آموزش خود را دنبال نماید و بر همین اساس موسسه به کاربران خود پس از نصب و فعالسازی به مدت یک سال گارانتی محصولات خود را جهت استفاده برروی یک گوشی را تضمین مینماید.(در صورت تغییر بستر سخت افزاری امکان گارانتی وجود ندارد)
هرگونه سواستفاده .جعل و کپی برداری از محتوای این مجموعه آموزشی مورد رضایت صاحب اثر نبوده و از طریق مراجع ذی صلاح پیگیری خواهد شد.
در ضمن جهت امنیت اپلیکیشن نام و نام خانوادگی و شماره موبایل خریدار دریافت میشود و در قبال حریم خصوصی کاربران موسسه متعهد میگردد که این اطلاعات را رادر اختیار دیگری قرار ندهد
امیدواریم استفاده از این اپلیکیشن رضایت شما کاربران عزیز را فراهم سازد.
با تشکر و سپاس فراوان
عباس خسروی